3656 15652

4646

123

748  3333
656 1110 6869 44 9966 7545

Advertisment

65

Панно/Картуші

 

   Гіпсове панно – це живописний елемент гіпсового декору, придназначений для постійного заповнення різних куточків стіни аба стелі. Цей предмет інтерєру із гіпса максимально наближений до мистецтва, тому приваблює до себе багато уваги. Панно із ліпнини може бути виготовлене в різних стилях, наприклад в класичному або сучасному. Навіть саме звичайне гіпсове панно стати найкращою прикрасою для будь-якого приміщення. Різні колекції панно із гіпса, представлені в каталозі нашої компанії, реалізують самі непрості і неординарні дизайнерські фантазії, а доступні ціни Вас приємно вразять.

   Картуш гіпсовий – це по суті настінна прикараса, яка має вигляд щита, свитка або овалообразного гіпсового елемнта декору. За часту гіпсові картуші в собі несли якийсь конкретний зміст, мали написи, виконували роль герба власника будинку або несли зміст та призначення будівлі. Прикладом такого використання є вхід в храм-целлу в класичному стилі Древньої Греції Доричного ордеру або церкви романського стилю, на дверях яких було зображено массивні гіпсові картуші, які підкреслювали перехід в священний світ. При розробці ж церкви Сан-Карло-алле-Куатро-Фонтане, що знаходиться в Римі великий архітектор Франческо Баромінні використав величезний картуш для облаштування екстер’єру, який знаходився в центральній частині фронтону сходинкової башти. Митці, які працювали в стилі барокко та рокок зачасту картуші гіпсові розташовували в стрічках, знаменах та пагонах листків та акантів. Картуш може використовувась, як частина медальйона або модильйона та бути горизонтальним консольним кронштейном над карнизом або молдингом, порталом або аркою в вигляді свитка.

   Наші майстри можуть виконати гіпсові картуші по індевідуальному замовленню. Таким чином Ваш інтер’єр стане неповторним та ексклюзивним. Звертайтесь за тел: 0442322721, 0981580763.

 

ПОПУЛЯРНІ ПРОДУКТИ: ФРІЗИ | КАРНІЗИ | НІШИ | АМУРИ