3656 15652

4646

123

748  3333
656 1110 6869 44 9966 7545

Advertisment

65

Карнизы/Молдинги

 

   Гіпсовий карниз – це горизонтальний виступ на стіні, який підтримує стіну від стікаючої води. Зустрічається проміжний карниз із гіпса, який розділяє поверхи будівлі. Карниз гіпсовий – це також верхня частина антаблемента в архітектурних ордерах.

   Карнизи гіпсові використовуються, як на фасаді будівель, так і в інтерєрі (гіпсового декору). Фасадні карнизи із гіпса, як правило, знаходяться під звісом даху, інтерєрні  гіпсові карнизи – кріпляться  на шов між стіною і стелею. Останнім часом, гіпсові карнизи часто використовуються для організації скритого освітлення. По принципу виготовлення карнизи із гіпса бувають тянуті і литі. 

   Гіпсовий молдинг – це декоратива гіпсова планка, яка використовується для декорування різного роду поверхностей в гіпсовій ліпнині. В основному, гіпсові молдинги використовуються на стінах, стелях, рамках на дверях, зеркалах і інших предметах інтерєру із гіпса приіщення для встановлення акцентів: за допомогою молдингів із гіпса можна привернути увагу до барильєфів і інших декоративних матеріалів із гіпса. У взаємозвязку з гіпсовими карнизами будь-якого стиля, молдинги єдиний, як фасадний, так і внутрішній стильовий ансамбль.

 

ПОПУЛЯРНІ ПРОДУКТИ: ФРІЗИ | КАРНІЗИ | НІШИ | АМУРИ