3656 15652

4646

123

748  3333
656 1110 6869 44 9966 7545

Advertisment

65

ПРО НАС

 Магазин гіпсової ліпнини «Гіпсовий Атлант» - відділ декоративних виробів і гіпсової ліпнини, який виконує такі види робіт:

- виробництво ексклюзивної ліпнини і ліпки: гладкотянуті гіпсові карнизи багети і молдинги, ліпні і формові кронштейни, розетки, косички, порізки і інший гіпсовий декор;

-  виготовлення стандартних гіпсових виробів, а саме: гіпсові багети, гіпсові колонни, гіпсові карнизи, гіпсові розетки, декоративні елементи із гіпса, вироби із гіпса, пілони, гіпсові колонни і напівколонни (пілястри) із гіпса, гіпсовий кронштейн і фрізи, гіпсові молдинги, гіпсові капітелі, інший гіпсовий ліпний декор;

виготовлення і монтаж ексклюзивного ліпного декору під замовлення на самий вишуканий смак, позолота гіпсової ліпнини;

 -  виготовлення і нанесення різних декоративних штукатурок після виконання робіт іпо гіпсовому декору, таким чином замовник отримує весь комплекс робіт;

-   декоративна обробка і покраска з використанням різних красок. лазурі, воска, акрила, пігментів золота, срібла, міді.

Гіпсова ліпнина – це надання певної необхідної форми елеастичній гіпсовій масі за допомогою рук, допоміжних інструментів і форм. Початково гіпсова ліпнина використовувалась в виготовленні декоративно-прикладних скульптур, бюстів і монументів. Ліпнина із гіпса дуже давнє мистецтво. Гіпсова ліпнина і і скульптури зявились ще в первобитних епохах і були беспосередньо звязані з трудовою діяльністю людини і результатом магічних вподобань. Зрілого розвитку ліпнина із гіпса отримала в часи стародавнього Риму і стародавньої Греції. Архітектура більшості будівель і інтнрєрів тих часів наповнювалась ліпним декором, а приміщення актових банкетних залів, театрів, палаців були всипані різними статуями, барельєфами і колоннами із гіпса. Для декоративной гипсовой лепнины  является экологически чистым и природный материалом. 

   Гіпс по своїй природі являється саме натуральним каменем Гіпс, який слугує основою для декоративної гіпсової ліпнини, являється екологічно чистим і природним матеріалом. До того ж інтерєр в якому присутня гіпсова ліпнина завжди викликає захопленість ваших запрошених, показує високий статус і вишуканність госпордаря.

   Салон-магазин гіпсової ліпнини «Гіпсовий Атлант» виготовляє гіпсову ліпнину, виготовляє і проводить монтаж гіпсового декору, всередині і назовні приміщення. Наші спеціалісти допоможуть Вам в виборі необхідної архітектури і виготовлення неповторного інтерєру із гіпса. В розділах нашого сайту по гіпсовій ліпнині ми допоможемо Вам правильно виконати внутрішній дизайн вашого будинку, а також порадимо де можна правильно купити гіпсову ліпку, ліпнину.

   Також Ви можете продивитись приклади виробів із гіпса, який вони мають вигляд і з якого матеріалу виготовляються в нашому магазині «Гіпсовий Атлант», який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Деревообробна, 4, або звернутесь за тел: 0442322721, 0981580763.

 

ПОПУЛЯРНІ ПРОДУКТИ: ФРІЗИ | КАРНІЗИ | НІШИ | АМУРИ